Menu

Tropical 7

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Tropical 7

Kajot Automat Tropical 7 Zdarma OnlineKajot Automat Tropical 7 Zdarma Online

Tropical 7 je čerstvý a žhavý tříválcový výherní automat, který obsahuje exkluzivní bonusy a nekonečné výhry.

Tento výherní automat obsahuje tři válce se třemi symboly a 5 výherních linií. V nabídce má také tři jedinečné funkce: wild symbol, dvojité výhry a násobitele.

Funkce Kajot Automatu

První z těchto funkcí je wild symbol, který dokáže nahradit všechny ostatní herní symboly a vytvořit tak více výherních kombinací. Druhou funkci je trošku složitější získat, ale vždy stojí za to to vyzkoušet. Skvělý soundtrack vás při tom bude podporovat. Tato funkce se aktivuje při získání 9 stejných symbolů na všech hracích polích. Poté budete odměněni dvojnásobnými výhrami.

Třetí funkce je zároveň ve výherním automatu Tropical 7 ta nejdůležitější. Ve hře můžete vidět vedle každé výherní linie 3 různé násobitele, které se aktivují při každé výherní kombinaci. Výhry za výherní kombinace pak budou násobeny 1x, 2x nebo 7x.

Nejlepší součástí všech výherních automatů společnosti Kajot Gaming je hazardní hra. Ta je spuštěna po každém kole, v kterém jste dosáhly výhry. Vaši výhru pak můžete v hazardní hře hned několikrát zdvojnásobit a dosáhnout tak až astronomických výher.

No comments

Napsat komentář