Menu

SuperStar 81

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

SuperStar 81

Kajot Automat SuperStar 81 Online ZdarmaKajot Automat SuperStar 81 Online Zdarma

Super Star 81 je výborným výherním automatem od společnosti Kajot Gaming. Hráče dokáže přilákat svým chytlavým názvem, ale také nekonečnými výhrami a skvělými bonusovými funkcemi.

Tento velmi populární výherní automat pomůže hráčům, aby se z nich staly opravdové hvězdy, nebo ještě lépe superhvězdy. Hráči tak mohou dosáhnout naprostého vrcholu slávy a navíc získat i vrcholné výhry, které tento Kajot automat nabízí.

Symboly, válce a linie automatu

V tomto výherním automatu naleznete celkem 9 symbolů rozprostřených na 4 válcích se třemi symboly na každém z nich. Výherní kombinace můžete tvořit na 7 výherních liniích. Navíc v tomto automatu naleznete wild symboly a funkci Super Star 81.

Wildsymbol může nahradit všechny ostatní symboly a přinese vám tak mnohem více výherních kombinací. I druhá funkce se pojí s wild symbolem. Pokaždé, když se kdekoli na válcích objeví wild symbol, pak se počet výherních linií zvýší na úžasných 81.

Na konci každého kola s výhrou mají hráči šanci zdvojnásobit své výhry v dodatečné hazardní hře. Společnost Kajot do hazardní hry vložila navíc záchranné kolo, které hráčům přináší skvělou výhodu, Po vylosování modrého záchranného symbolu již o své dosavadně získané výhry nepřijdou.

Výherní automat Super Star 81 je navržen tak, aby byl pro hráče velmi snadno ovladatelný, a aby si i naprostí nováčci mohli ze hry odnést skvělé zážitky.

No comments

Napsat komentář