Menu

Demon Master

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Demon Master

Kajot Automat Demon Master Online ZdarmaKajot Automat Demon Master Online Zdarma

Nadpřirozené a pozoruhodné síly jsou zde, aby pomocí výherního automatu Demon Master od společnosti Xatronic gaming potěšili vaše hráčské srdce.

Výherní Kajot automat Demon Master vytváří velmi tajemnou atmosféru, ale zároveň se jedná o velmi zábavnou hru. Pro všechny, kteří mají v oblibě hříšné, nádherné a štědré automaty je tento výherní automat naprostým rájem. Je nadupán akčními a démonsky zábavnými funkcemi a bonusovými hrami.

Symboly jsou zde zobrazeny na třech válcích a výherní linie můžete tvořit na 27 výherních liniích. Jejich vzhled je démonský a patří mezi ně gotické hrací karty, dřevěný kříž, upíří žena a Drákula. Ten vystupuje jako wild symbol a zároveň je tím nejhodnotnějším hracím symbolem. Mezi symboly naleznete i tři speciální symboly, jejichž spojení může spustit bonusovou hru.

Sázky a speciální funkce

Sázky v tomto automatu mohou mít hodnotu 1000, 500, 200, 100, 50, 20 a 10 mincí. Každá mince má hodnotu 0,01 euro.

Ve výherním automatu Demon Master naleznete 3 ďábelsky dobré speciální funkce:

– upíří wild symbol

– démonskou bonusovou hru

– ďábelské dvojnásobné výhry.

Hrabě Drákula může při tvorbě výherních kombinací nahradit všechny ostatní běžné hrací symboly. Těmi nejdůležitějšími symboly jsou symboly DE, M a ON. Pokud se objeví na válcích a utvoří slovo DEMON, aktivujete tím 10 bonusových spinů zdarma. Ďábelská zábava zde ale nekončí, protože hned další funkce hráči umožní zdvojnásobit všechny výhry z bonusové hry. Dosáhnete toho vždy, když si během spinů zdarma vytočíte na prostředním válci symbol M.

Pro všechny hráče, kteří neustále v bonusové hazardní hře prohrávají, je tu skvělé řešení. Nejenže v této hazardní hře můžete zdvojnásobit výhry z každého kola, ale můžete si je i uložit. Stačí si v hazardní hře vylosovat modrý záchranný symboly a o dosavadní výhry už nepřijdete.

No comments

Napsat komentář