Menu

Turbo 27

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Turbo 27

Kajot Automat Turbo 27 Online ZdarmaKajot Automat Turbo 27 Online Zdarma

Připravte se na pořádnou jízdu a zkuste své štěstí ve výherním automatu Turbo 27. Tento výherní automat má 3 válce se třemi symboly a své výherní kombinace můžete tvořit celkem na 27 výherních liniích.

Tento výherní automat má pro vás schované tyto zajímavé funkce: wild symbol, dvojité výhry, bonusovou hru a násobitele všech bonusových výher.

Trojitý bar symbol funguje jako wild symbol, může nahradit všechny ostatní symboly a vytvořit tak více výherních kombinací. Také se jedná o ten nejhodnotnější symbol ze všech. Funkce dvojitých výher bude aktivována, když na válcích zobrazíte najednou 9 stejných symbolů. Celá vaše výhra pak bude zdvojnásobena. Při troše štěstí se vám to může rychle podařit.

Bonusová hra automatu

Kreativní funkcí tohoto automatu je zahrnutí nových speciálních symbolů, které spouští bonusovou hru. Tyto symboly jsou TU, R a BO. Za tyto symboly na vás nečeká žádná peněžní výhra, ale něco mnohem lepšího. Získáním této kombinace symbolů kdekoli na válcích aktivujete bonusovou hru. Bonusová hra se skládá celkem z 10 spinů zdarma, ale všechny získané výhry máte ještě šanci zdvojnásobit. Toho docílíte, když na prostředním válci na prostřední pozici zobrazíte během bonusové hry symbol R. Pak budou všechny vaše dosavadní výhry z bonusové hry vynásobeny 2x.

Mimo těchto fantastických speciálních funkcí má výherní Kajot automat Turbo 27 ještě v záloze i hazardní hru. V hazardní hře mohou hráči zdvojnásobit své výhry a uložit je při dosažení záchranného kola. Záchranné kolo nastane při vylosování modrého záchranného symbolu. O vaše dosavadní výhry pak už v hazardní hře nemůžete přijít.

No comments

Napsat komentář