Menu

Super Wave 34

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Super Wave 34

Kajot Automat Super Wave 34 Online ZdarmaKajot Automat Super Wave 34 Online Zdarma

Super Wave 34 je atraktivní výherní automat vytvořený společností Xatronic Gaming. Se svým novým vzhledem a neobyčejným uspořádáním válců předčí všechny podobné hry.

Získání vysokých výher ještě nikdy nebylo tak jednoduché. Tento výherní Kajot automat totiž nechá hráče, aby se ponořili do opravdových vln, které jim vyplaví spoustu výher.

Symboly a výherní linie automatu

Ke hraní máte k dispozici celkem 9 symbolů, které pokrývají všech 5 válců. Jednotlivé válce pak obsahují střídavě tři a čtyři řádky. Výherní kombinace můžete tvořit diagonálně na 34 výherních liniích. Výhry jsou navíc vypláceny zleva doprava i zprava doleva.

Tento výherní automat má navíc v nabídce i dvě štědré funkce: wild symboly a super vlnu.

Wild symbol nahrazuje všechny ostatní symboly mimo symboly super vlny. Pomůže vám tak vytvořit více výherních kombinací. Wild symbol se objevuje pouze na prostředním válci.

Druhou funkcí tohoto automatu je funkce super vlny. Tato funkce je spuštěna, když se na okrajových válcích zobrazí dva symboly super vlny. V závislosti na vzájemné pozici těchto dvou symbolů můžete získat až 6 bonusových výher.

Společnost Kajot nezapomněla ani do tohoto výherního automatu zahrnout hazardní hru se záchranným kolem. V hazardní hře mohou hráči zdvojnásobit své výhry až do astronomických výšek. Při dosažení záchranného kola budou jejich dosavadní výhry uloženy a už o ně nepřijdou.

No comments

Napsat komentář