Menu

Multi Diamonds

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Multi Diamonds

Kajot Automat Multi Diamonds Online ZdarmaKajot Automat Multi Diamonds Online Zdarma

MultiDiamonds je výherní automat od společnosti Kajot určený pro všechny hráče, kteří milují klasické ovocné automaty.

Výherní automat MultiDiamonds má 5 válců se třemi symboly. Celkem máte k dispozici 5 výherních linií, které vám vyplatí výhry ve směru zleva doprava i zprava doleva. Navíc na vás čekají bonusové funkce jako wild symbol, Multiwild symbol a bonusová hra.

Wild Symbol

Wild symbol se objevuje pouze na prostředním válci a může nahradit všechny ostatní symboly a vytvořit tak více výherních kombinací. Multiwild symbol se zase objevuje na druhém a čtvrtém válci a mimo nahrazení všech ostatních symbolů ještě zdvojnásobuje vaše výhry.

Na bonusovou hru se můžete těšit, když se wild symbol objeví na prostředním poli třetího válce. Poté se všechny symboly tohoto válce změní na wild symboly a aktivuje se 5 spinů zdarma.

Bonusová Hazardní Hra

Po každém kole s výhrou můžete vyzkoušet vaše štěstí v bonusové hazardní hře. Každou výhru zde můžete několikrát po sobě zdvojnásobit a navíc se můžete dostat do záchranného kola, které vá zaručí, že o své výhry už nepřijdete.

Ovládání samotné Kajot hry je velmi jednoduché a hráči mají k dispozici i automatický režim. Výhry, které na vás čekají za jednotlivé výherní kombinace, se dozvíte z tabulky výplat.Výherní automat MultiDiamonds je vytvořen přesně tak, aby hráči zažili klasickou herní zábavu s nekonečnými možnostmi na získání opravdu vysokých výher.

No comments

Napsat komentář