Menu

Joker Dream

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Joker Dream

Kajot Automat Joker Dream Online ZdarmaKajot Automat Joker Dream Online Zdarma

Tento výherní automat je určen speciálně pro snílky, kteří chtějí vyhrát spoustu peněz. Jedná se o naprosto fantastickou a zábavnou hru, která se snaží přilákat hlavně hráče, kteří chtějí zažít opravdové dobrodružství.

Výherní automat Joker Dream se skládá z 5 válců a 5 výherních linií, které vám vyplatí výhry jak zleva doprava, tak i zprava doleva a ještě i na třech prostředních válcích.

Další funkce a symboly automatu

Tento výherní automat má navíc pár naprosto úžasných funkcí, které přitáhnou pozornost hráčů. Joker Dream obsahuje opravdu pulzující válce, které je jen radost pozorovat.Hlavními funkcemi tohoto automatu jsou wild symboly a bonusová hra.

Stejně jako ve všech ostatních výherních automatech funguje i zde wild symbol jako náhrada za všechny ostatní symboly. Navíc si ale můžete nad každým válcem všimnout tří políček pro wild symbol. Když se na válcích objeví wild symbol, rozsvítí se příslušné pole nad válci. Jakmile jsou rozsvícena všechny pole nad válcem, aktivuje se bonusová hra. Všechna pole na příslušném válci se změní na wild symboly a bude následovat 5 spinů zdarma.

Zvyšování výher

Výherní kajot automat Joker Dream pro vás má i bonusovou hazardní hru, kterou můžete využít po každé vaší výhře. V hazardní hře máte šanci vaše výhry zdvojnásobit, a to i několikrát po sobě. Čekají tu na vás opravdu astronomické výhry. Navíc máte šanci dostat se do záchranného kola a všechny vaše dosavadní výhry uložit. Záchranné kolo nastane při vylosování modrého záchranného symbolu a znamená to, že vaše výhry při pokračování v hazardní hře již neztratíte.

No comments

Napsat komentář