Menu

Joke Area

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Joke Area

Kajot Automat Joker Area Zdarma OnlineKajot Automat Joker Area Zdarma Online

Společnost Kajot Casino vydává většinu těch nejnapínavějších výherních automatů, které mají hráči ve velké oblibě. Jedním z těchto velmi známých výherních automatů je i Kajot automat Joker Area.

A je nutno podotknout, že s žolíkem, který má nasazené letecké brýle, je tento výherní automat mnohem napínavější a rozhodně stojí za to si ho zahrát. Čekají na vás 4 atraktivní válce s 11 výherními liniemi.

Žolík a bonusová hra

V tomto výherním automatu se můžete těšit hned na dvě skvělé speciální funkce: žolíka a bonusovou hru.

První z těchto funkcí je žolík, který se objevuje pouze na prostředních dvou válcích a nahrazuje všechny ostatní symboly. Na žolíka navazuje i druhá zmíněná funkce. Když se žolík objeví na prostředních dvou válcích, získáte za každého zobrazeného žolíka 4 spiny zdarma. Během spinů zdarma se roztočí pouze dva prostřední válce. Čekejte a uvidíte, co se stane.

Vaše výhry můžete zdvojnásobit až do astronomických částek během hazardní hry. Ta je spuštěna po každém kole s výhrou a můžete si ji zahrát i několikrát po sobě. Výhodou hazardní hry je přítomnost záchranného symbolu. Když si tento modrý symbol vylosujete, vaše dosavadní výhry budou uloženy a při pokračování v hazardní hře už o ně nemůžete přijít.

No comments

Napsat komentář