Menu

Crazy Fruits

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Crazy Fruits

Kajot Automat Crazy Fruits Zdarma OnlineKajot Automat Crazy Fruits Zdarma Online

CrazyFruits je výherním Kajot automatem, který pochází od zkušeného výrobce, společnosti Xatronic. V tomto výherním automatu na vás čeká 5 válců se třemi symboly.

Celkový počet výherních linií je také 5, které vám vyplatí výhry vždy ve směru zleva doprava a zprava doleva. Když se vám podaří na jedné výherní linii zobrazit pět stejných symbolů, pak vám bude vyplacena výhra pouze jednou.

Speciální Funkce

V tomto výherním automatu naleznete tyto skvělé speciální funkce:

  • Wild symbol
  • Multiwild symbol
  • Bonusovou hru.

Wild symbol funguje jako náhrada za všechny ostatní herní symboly a objevuje se vždy na prostředním válci.

Multiwild symbol také nahrazuje všechny ostatní symboly, ale k tomu navíc ještě znásobuje všechny výhry. Multiwild symbol se objevuje pouze na druhém a čtvrtém válci.

Bonusová hra a násobení

Bonusovou hru spustíte, když se na prostředním poli prostředního válce objeví wild symbol. Zbývající dva symboly na válci se změní na wild symboly a obdržíte 5 spinů zdarma.

V práci tohoto výherního automatu také můžete zdvojnásobit vaše výhry. Po získání výhry můžete vaši výhru vložit do hazardní hry. V rámci hazardní hry si můžete vylosovat i záchranný modrý symbol. Pokud se vám to podaří, své dosavadní výhry už neztratíte. Každý bod v tomto automatu má hodnotu 0,01 euro.

SpolečnostKajot Casino odvedla skvělou práci při vytváření vizuálních efektů, které hráče naprosto vtáhnout do hry. Ovládání výherního automatu CrazyFruits je velmi jednoduché a poskytne hráčům velmi zábavný zážitek bez jakýchkoli složitostí.

No comments

Napsat komentář