Menu

Moko Mania

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Moko Mania

Kajot Automat Moko Mania Zdarma OnlineKajot Automat Moko Mania Zdarma Online

Výherní automat Moko Mania byl inspirován populárním tetováním, takže se dokáže dostat pořádně pod vaši kůži.Tento výherní automat prostě nerozumí tvrzení, že nic netrvá věčně, protože hráče naprosto vtáhne do hry díky svým jedinečným funkcím a originální hře. Když opomineme samotný průběh hry, tak narazíme na ostrou a barevnou grafickou stránku, zábavné animace a příjemný soundtrack.

Linie a výherní symboly

Tento výherní automat má celkem 7 výherních linií, které vám vyplatí výhry ve směru zleva doprava. Za nádherné symboly tetování na vás zde čeká spousta skvělých výher.

Fialový lotosový květ funguje jako wild symbol tohoto automatu a nahradí všechny standardní hrací symboly. Za tři wild symboly na jedné aktivní výherní linii na vás čeká ta nejvyšší možná výhra.

Hořící tetování srdce s nápisem Kajot je scatter symbolem, který má pro vás hned dvě funkce. Zaprvé budete za tři scatter symboly odměněni scatter výhrou. Za druhé scatter symbol aktivuje bonusovou funkci. Za tři scatter symboly zobrazené na prostřední výherní linii získáte násobitele 100x, který bude aktivní po celé jedno kolo.

Násobení výher

Stejně jako další výherní automaty od společnosti Kajot, i Moko Mania umožňuje hráčům vyhrát astronomické částky pomocí hazardní hry. Hazardní hra se aktivuje po každém kole s výhrou a Kajot do ní vložila speciální funkci, která přidává výhodu na vaši stranu. Touto funkcí je záchranné kolo, které nastane při vylosování modrého záchranného symbolu. Poté už o vaše dosavadní výhry nemůžete přijít.

No comments

Napsat komentář