Menu

Stone Age

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Stone Age

Kajot Automat Stone Age Zdarma OnlineKajot Automat Stone Age Zdarma Online

Ve výherním automatu Stone Age ukázala společnost Kajot Gaming znovu své jedinečné grafické umění, které rozhodně přitáhne pozornost všech hráčů. Výherní automat Stone Age má 5 válců se třemi symboly na každém z nich. Celkový počet výherních linií je také 5, ale výhry vám vyplatí v obou směrech. Pouze když získáte výherní linii pěti stejných symbolů, bude vám vyplacena výhra pouze jednou.

Funkce a symboly automatu Stone Age

Výherní automat Stone Age má pro hráče tři skvělé funkce, které jim pomohou zvýšit jejich výhry. Těšit se tak můžete na wild symboly, scatter výhry a bonusovou hru.

Wild symbol má již tradiční funkci nahradit všechny ostatní symboly při tvorbě výherních linií, Jediný symbol, který nemůže nahradit, je scatter symbol.

Scatter symboly vám přinesou scatter výhry při zobrazení třech a více, a to na jakékoli pozici na hracím poli.

Bonusovou hru spustíte třemi a více scatter symboly. Vždy dostanete na výběr ze všech scatter symbolů, za kterými se bude skrývat vaše odměna. Čekají na vás spiny zdarma s násobitelem 3x. Jejich počet záleží ale pouze na vašem výběru správného scatter symbolu.

Hazardní hra

Výherní automat Stone Age dovoluje hráčům také několikrát zdvojnásobit jejich výhry v rámci hazardní hry. Každá mince má v tomto automatu pevně stanovenou hodnotu na 0,01 euro.

Tento uživatelsky přátelský výherní automat zajistí hráčům spoustu zábavy a nekonečné výhry. Hráči si tuto klasiku mohou užít každý den dokonce i na svých mobilních přístrojích.

No comments

Napsat komentář