Menu

Joker 27

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Joker 27

Kajot Automat Joker 27 Online ZdarmaKajot Automat Joker 27 Online Zdarma

Pospěšte si a zahrajte si výherní automat Joker 27. Nalezněte žolíka a vyhrajte tuny peněz. Zaručujeme vám, že tuto hru budete opouštět spokojeni a pobaveni. Výherní automat Joker 27 je dalším ze skvělých titulů společnosti Kajot.

Tento výherní automat vám nabízí barevný zážitek s množstvím výherních možností a výherních kombinací. Jedinečnost tohoto automatu z něj dělají opravdu zajímavou a napínavou hru. Kajot Automat má celkem 27 výherních linií, tři válce a jeho symboly vás přenesou do prostředí, kde čas a peníze nehrají naprosto žádnou roli.

Bonusové symboly a funkce Kajot automatu Joker 27

Ve výherním automatu Joker 27 naleznete tyto speciální funkce: wild symbol, dvojité výhry a extra bonus.

Wild symbol této hry je opravdu jedinečný a hráči ho rozhodně rádi uvítají, může totiž nahradit jakýkoli jiný symbol. Když v tomto výherním automatu získáte devět stejných symbolů, pak bude vaše celková výhra vynásobena 2x.

Tím nejlepším na tomto výherním automatu je ale extra bonusová hra. Tu můžete spustit zobrazením třech symbolů hvězdy nebo třech symbolů třešní na prostředním řádku. Za tyto výherní kombinace jsou vám uděleny spiny zdarma. 10 spinů zdarma za symboly hvězd a 1 spiny zdarma za třešně. Za každý prohraný bonusový spin zdarma se hraje jeden spin navíc.

Pro hráče je hazardní hra vždy velkou zábavou a můžete v ní dosáhnout závratných výher. Hazardní hra je spuštěna po každém kole s výhrou a vaši výhru můžete během několika kol několikrát zdvojnásobit. Navíc můžete dosáhnout záchranného kola, které nastane při vylosování modrého záchranného symbolu. Vaše dosavadní výhry pak budou uloženy a při pokračování v hazardní hře o ně už nemůžete přijít.

No comments

Napsat komentář