Menu

Big Apple

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Big Apple

Kajot Automat Big Apple Zdarma OnlineSlavný software Xatronic dosáhl obrovského úspěchu vydáváním nových a čerstvých her na trhu s online herním průmyslem. Právě představili novou hru, která není pouze zábavná, ale navíc je tak šťavnatá, že hráči budou chtít neustále víc a víc.

Kajot Automat Big Apple Zdarma Online

Xatronic Gaming vytvořili další z jejich skvělých výherních Kajot automatů, od kterého se hráči nebudou chtít odtrhnout. Tento výherní automat naleznete pod názvem Big Apple.
V tomto výherním automatu hráči narazí celkem na tři válce, kdy na každém z nich jsou tři symboly. Soustředění hráčů na výherní kombinace je tak mnohem snadnější. K dispozici zde mají navíc úžasných 27 výherních linií.
Hráči si mohou po každé výhře zahrát i bonusovou hazardní hru. Během několika kol tak mohou svoji výhru hned zněkolikanásobit. Když se na obrazovce objeví modrý symbol, znamená to, že hráč dosáhl záchranného kola. Výhru získanou do té doby už nemůže ztratit, při tom však mohou pokračovat ve hraní. Každý získaný bod má hodnotu 0,01 euro.

Bonusové funkce automatu Big Apple

Výherní automat Big Apple také nabízí různé bonusové funkce, které hráčům přinesou opravdu vysoké výhry:
wild symbol
bonusová hra
Wildsymbol v této hře nahrazuje všechny ostatní symboly. Bonusovou hru pak mohou hráči spustit, když se jim na válcích zobrazí tři a více symbolů jablek. V bonusové hře pak mají k dispozici 9 válců a celková výhra se ještě může zvýšit.
Stejně jako ve všech ostatních klasických výherních automat se i zde musí hráč ujistit, že postupuje tak, aby ze hry odešel jako vítěz s pořádnou sumou na svém kontě. Každý bod v této hře má hodnotu 0,01 euro. Všechny funkce této hry jsou jednoduše dostupné a hráč může přenést své peníze na hráčský účet kdykoli pomocí tlačítka collect.
Mimo to, že tato hra nabízí spoustu vzrušujících příležitostí na získání výher, je také navržena tak, aby hráčům poskytla kompletní zážitek. Velmi důležité je, aby se hráči cítili součástí hry. Na obrazovce mohou hráči pozorovat točící se kostku. Své výhry pak mohou hráči zkontrolovat v tabulce výplat.
V tomto hracím automatu mohou hráči vsadit takový počet bodů, jaký si přejí. Svoji sázku mohou nastavit pomocí tlačítek + a -. Než se hráči pustí do hraní, měli by si uvědomit, že se jedná o hazardní hru. Znamená to, že mohou vyhrát obrovské částky nebo odejít s naprostou nulou, záleží pouze na tom, jak hrají.

No comments

Napsat komentář