Menu

Lucky Dollars

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Lucky Dollars

Lucky Dollars Ovocny Kajot AutomatLucky Dollars Ovocny Kajot Automat

Výherní automat Lucky Dollars pochází z dílny společnosti Kajot Gaming a má předchůdce ve starých fyzických výherních automatech. Tomu velmi odpovídá i design tohoto automatu.

Hráči si vyhledávání příležitostí na získání výher v tomto zábavném a až nakažlivém hracím automatu velmi užijí. Jeho jedna jediná funkce ve spojení s klasickým vzhledem vytváří perfektní kombinaci, která nadchne zejména tradiční automatové hráče.

Válce a linie automatu Lucky Dollars

Tento výherní automat pro vás má 4 válce a úžasných 81 výherních linií. Pozadí a samotné válce jsou vyladěny v zelených tónech a na hrací obrazovce na vás čeká klasické stříbrné čtyřválcové hrací pole. Těšit se můžete na symboly pomerančů, švestek, zvonů, borůvek, dolarů, třešní a hroznů.

Všechny zmíněné symboly jsou symboly s nižšími hodnotami, za které vás čekají výhry maximálně 100 bodů. Těmi hodnotnějšími symboly jsou dvojité a trojité Bary, které vám přinesou 200 bodů a číslo 7, za které na vás čeká 800 bodů. Naneštěstí tento výherní automat neobsahuje žádné wild ani scatter symboly.

Jedinou speciální funkcí tohoto výherního Kajot automatu je funkce Dollar Time. Tuto funkci můžete spustit zobrazením jednoho či více dolarových symbolů na prostředním, třetím válci, a to celkem čtyřikrát. Tím získáte přístup ke kolu štěstí se skvělými násobiteli. Můžete získat násobitele od 1 do 12, což znamená, že na vás čeká až 12x vaše sázka.

Společnost Kajot Gaming má také něco pro své hráče milující opravdové riziko. Jedná se o bonusovou hazardní hru, kterou si můžete zahrát po každém kole s výhrou. Vaše šance na výhru v hazardní hře jsou 50:50, ale společnost Kajot vám zajistila mírnou výhodu. Jedná se o záchranné kolo, které nastane při vylosování modrého záchranného symbolu. Když se vám to podaří, o vaše dosavadní výhry z hazardní hry už nepřijdete.

No comments

Napsat komentář