Menu

Bonus Star

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Bonus Star

Kajot Automat Bonus Star Zdarma OnlineJak již napovídá samotný název, Bonus Star je velmi štědrým výherním automatem. Hráči však musí být při hraní tohoto hracího automatu od společnosti Kajot Casino Ltd chytří.

Tento výherní automat obsahuje tři válce a na každém z nich se nachází tři symboly. Celkový počet výherních linií je 27.

Kajot Automat Bonus Star Zdarma Online

Ve výherním automatu Bonus Star čekají na hráče tyto extravagantní funkce:

– Bonusová hvězda

– Spiny zdarma

Kdykoli se na prostředním řádku objeví tři symboly hvězdy, hráč obdrží 10 spinů zdarma. K tomu navíc všechny zlaté a stříbrné hvězdy získané během celé hry zvyšují hodnotu bonusu získaného za bonusovou hvězdu.

Za každých 10 hvězd bude bonus zvýšen o 1 %. Bonus bude hráči vyplacen, když se mu podaří na prostředním válci zobrazit tři zlaté hvězdy a na krajních válcích tři stříbrné hvězdy.

Hazardní hra na Bonus Star

S každou získanou výhrou si hráč může navíc zahrát hazardní hru. V hazardní hře může hráč zdvojnásobit své výhry nebo přijít o všechno. Když si však vylosuje modrý záchranný symbol, jeho dosavadní výhry jsou uloženy a už o ně nemůže přijít. Každý bod má v tomto Kajot výherním automatu hodnotu 0,01 euro.

Tento výherní automat nabízí hráčům velmi intenzivní herní zážitek z klasického kamenného kasina, který nyní mohou zažít na svém mobilním zařízení. Své výhry navíc mohou lehce sledovat v tabulce výher.

Vždy je důležité vědět, že hráči mohou hru lehce a kdykoli opustit a své výhry si přesunout na svůj herní účet. Bonus Star je nevšedním výherním automatem s nekonečnými šancemi na získání vysokých výher.

No comments

Napsat komentář