Menu

Lucky Bar

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Lucky Bar

Kajot Automat Lucky Bar Online Zdarma HraKajot Automat Lucky Bar Online Zdarma Hra

Lucky Bar je relativně novým výherním automatem od společnosti Kajot Gaming. Jedná se o velmi klasickou hru, která vám přinese vzpomínky na spoustu dávno vydaných klasických automatů.

Tento výherní Kajot automat vám nabídne opravdu vysoké výhry, které při troše štěstí můžete získat. Automat má nádhernou a čistou grafiku, animace jsou naprosto plynulé a k tomu na vás čeká jakoby zmrazující pozadí s klasickými válci. Zvukový doprovod v retro stylu automat perfektně dolaďuje.

Válce a výherní linie automatu

Tento výherní automat pro vás má 5 válců se třemi symboly a 5 výherních linií. Sázky se pohybují od 0,01 do 100 euro a tím nejlepším je, že tento výherní automat, stejně jako další hry od společnosti Kajot Gaming, má vysoké procento výplat, které se odvíjí od počtu aktivovaných výherních linií.

Už jste měli tu čest zahrát si výherní automat od tohoto vývojáře? Pak jistě víte, že všechny výherní automaty od Kajot Gaming jsou velmi klasické a hráčům poskytnou opravdové zážitky z kamenného kasina.

Běžnými hracími symboly jsou třešně, borůvky, pomeranče, dolarové znaky a sedmičky. Nejhodnotnějším symbolem jsou symboly Bar, za které získáte odměnu 1000 kreditů a poté symbol hvězdy, který vám přinese 4000 kreditů.

Jak je již běžné, tak symbol žolíka má funkci wild symbolu a nahrazuje všechny ostatní hrací symboly při tvorbě výherních kombinací.

Bonusovou hrou tohoto výherního automatu jsou oblíbené spiny zdarma. K bonusové hře se dostanete získáním wild symbolů. Nad každým válcem jsou umístěny tři pole pro wild symboly. Jakmile na válci získáte žolíka, rozsvítí se příslušné pole s nápisem Joker nad válcem. Když tímto způsobem rozsvítíte všechna tři pole nad některým válcem, spustí se bonusová hra. Ta se skládá z 5 spinů zdarma. Při tom se všechna pole příslušného válce změní na wild symboly.

Ani v tomto výherním automatu se nemohlo zapomenout na bonusovou hazardní hru. Tu si můžete zahrát po každém kole s výhrou a vyhrát můžete opravdu astronomické částky. Součástí hazardní hry je i záchranné kolo. To nastane při vylosování záchranného modrého symbolu. Poté budou vaše dosavadní výhry z hazardní hry uloženy a při pokračování v hazardní hře už o ně nebudete moci přijít.

No comments

Napsat komentář