Menu

Submarine

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Submarine

Kajot Automat Submarine Online ZdarmaKajot Automat Submarine Online Zdarma

Výherní automat Submarine je nádherně provedený automat s podmořským tématem, který svým hráčům poskytne ty nejlepší online herní zážitky. Hráči se zde postaví do role kapitána, který hledá podmořské poklady v ponorce. Tento výherní automat pochází od společnosti Kajot Gaming, má 5 válců se třemi symboly a celkem 9 výherními liniemi. Výhry vám budou vyplaceny za výherní linie tvořené ve směru zleva doprava i zprava doleva.

Symboly a bonusová hra automatu

Ve výherním automatu Submarine narazíte na symboly, které jsou spojené s tímto tématem. Je to například ponorka, kotva, vodní skafandr a kapitán. Všechny ostatní symboly jsou vysoké hrací karty. Scatter symbolem této hry je žlutá ponorka, která je jednou ze dvou speciálních funkcí tohoto automatu. Druhou speciální funkcí je bonusová hra.

Když se hráči podaří na válcích zobrazit tři a více žlutých ponorek, bude odměněn scatter výhrou. Scatter symboly se navíc nemusí objevit na jedné výherní linii, ale mohou být opravdu kdekoli na válcích. Bonusová hra tohoto Kajot automatu se váže také na scatter symboly, které ji aktivují. Čeká na vás celkem 10 spinů zdarma s násobitelem 3x. Hráči si navíc mohou vybrat jeden válec se scatter symbolem. Scatter symbol se následně změní na wild symbol a pomůže vám získat více výher.

Zvyšování výher

Výherní automat Submarine vám ale nabídne ještě jednu šanci na zvýšení všech vašich výher, a to až do závratných částek. S každou výhrou si můžete zahrát hazardní hru s dodatečným záchranným symbolem.

Tento výherní automat byl pro všechny hráče vytvořen speciálně tak, aby jim poskytl skvělé herní zážitky tou nejjednodušší možnou formou.

No comments

Napsat komentář