Menu

Dynamite 27

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Dynamite 27

Kajot Automat Dynamite 27 Online ZdarmaKajot Automat Dynamite 27 Online Zdarma

Dynamite 27 je explozivním výherním automatem pro všechny zlatokopy. Pochází z dílny společnosti Xatronic gaming, která rychle stoupá se svými výherními Kajot automaty na žebříčku oblíbenosti.

Tato exkluzivní hra má přímo bombastické funkce a bonusové hry, a to doslova. Kombinace tohoto fantastického tématu o zlatokopectví s výbušnými výhrami je naprostou bombou této hry.

Tento výherní automat vám nabízí své výhry pomocí klasických ovocných symbolů kasinových her. Navíc vám tento automat představí dodatečné dva válce. Ovocné symboly jsou rozprostřeny přes tři válce ve třech řádcích a mezi ně jsou na prostřední linii vtlačeny dva bonusové válce.

Bonusové funkce automatu Demon 27

Na bonusových válcích se zobrazují symboly značící směr a tyto válce se roztočí při dosažení speciální kombinace symbolů v základní hře. Nutné je ještě dodat, že se tento výherní automat se hraje s 27 výherními liniemi, a že nabízí dvě skvělé funkce:

  • wild symbol
  • bonusovou hru

Symbol s nápisem Joker je wild symbolem, který pro vytvoření dodatečných výherních kombinací nahradí všechny ostatní symboly a objevuje se pouze na prostředním válci.

Bonusová hra začíná v případě, když je na prostřední řádku vytvořena výherní kombinace. Poté se roztočí dodatečné dva válce, na kterých bude vyznačena cestička střelného prachu. Pokud dojde k propojení této cesty od prvního až po třetí válec, dojde k výbuchu. Vaše odměna bude záležet na výherní kombinaci, která bonusovou hru spustila a na počtu cestiček ze střelného prachu.

Výherní automat Dynamite 27 přináší hráčům také hazardní hru, ve které mohou jakékoli své výhry ze základní hry zdvojnásobit. Navíc všechny Kajot výherní automaty mohou náhodně uložit dosažené výhry z hazardní hry při vylosování záchranného symbolu. Poté hráči dosavadní výhry již nemohou ztratit, ani když nakonec v hazardní hře prohrají.

No comments

Napsat komentář