Menu

Joker Plus II

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Joker Plus II

Kajot Automat Joker Plus IIKajot Automat Joker Plus II

Dalším výherním automatem, který je známý pro svého žolíka, je výherní automat Joker Plus 2. Této nakažlivé hry nebudete mít nikdy dost. Od dvojnásobných výher až po speciální žolíkové výhry, zde můžete získat opravdu všechno.

Jediné, co potřebujete, je trošku štěstí. Joker Plus 2 je velmi napínavou záležitostí se spoustou zábavy a hlavně výher. Jedná se o opravdu oblíbený tříválec s 27 výherními liniemi a hráči milující trošku rizika si ho opravdu zamilují.

Žolík a další symboly Kajot automatu

Díky skvělému žolíku můžete získat více výherních kombinací s vyššími výplatami. Takže v tomto výherním kajot automatu máte naprosto reálné šance na získání podstatných peněžních částek. A čekají na vás skvělé speciální funkce jakowild symboly, wild výhry, dvojité výhry a hazardní hra.

Wild symbol funguje jako náhrada za všechny ostatní symboly na válcích, ale má ještě jednu speciální funkci. Při vytvoření výherní kombinace s wild symbolem nezískáte za tuto kombinaci běžnou výhru, ale wild výhru, která je o polovinu vyšší. Výši všech výher můžete konzultovat v tabulce výplat.

Násobení výher

Další skvělou výhodou je dvojnásobná výhra, která na vás čeká za zobrazení devíti stejných symbolů na válcích. Zapomenout se nesmí ani na hazardní hru, která je spuštěna po každém kole s výhrou. Vaše výhry můžete v hazardní hře zdvojnásobit, a to hned v několika kolech. Do hazardní hry patří i záchranné kolo, které nastane při vylosování modrého záchranného symbolu. Když se vám to podaří, vaše dosavadní výhry budou uloženy a při pokračování v hazardní hře už o ně nepřijdete.

No comments

Napsat komentář