Menu

Ring of Fire XL

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Ring of Fire XL

Kajot Automat Ring of Fire XL Online ZdarmaKajot Automat Ring of Fire XL Online Zdarma

Ring of Fire XL patří mezi další úžasné výherní automaty vytvořené společností Xatronic Gaming. Tento výherní automat pro vás má naprosto realistické zážitky, díky kterým si budete připadat jako v opravdové herně nebo kasinu. Ke hraní máte k dispozici 5 válců se 3 symboly na každém z nich. Výhry vám budou vyplaceny na 5 výherních liniích, a to pouze ve směru zleva doprava. Každá mince v tomto výherním automatu má pevně nastavenou hodnotu na 0,01 euro.

Bonusové funkce automaty

Ring of Fire XL pro vás má v nabídce hned několik bonusových funkcí: wild symbol, scatter výhry a bonusovou hru.

Wild symbol funguje jako náhrada za všechny ostatní symboly, mimo scatter symbol a pomáhá tak vytvořit více výherních kombinací. Scatter výhry získáte za dva a více scatter symbolů, zobrazených kdekoli na válcích. A nakonec je tu i bonusová hra, kterou spustí tři a více scatter symbolů. Nejdříve dostanete na výběr ze scatter symbolů. Když zvolíte správný symbol, můžete pod ním objevit až 90 spinů zdarma.

Hazardní hra

I v tomto výherním Kajot automatu mohou hráči vylepšit své výhry pomocí hazardní hry. Ta je spuštěna po každém kole, ve kterém dosáhnete výhry. Vaši výhru pak můžete v hazardní hře hned několikrát zdvojnásobit. Navíc je hazardní hra obohacena o záchranné kolo, které vaše dosavadní výhry uloží a při pokračování ve hraní už o ně nepřijdete.

No comments

Napsat komentář