Menu

Joker Star 81

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Joker Star 81

Kajot Automat JokerStar 81 Zdarma OnlineKajot Automat JokerStar 81 Zdarma Online

Joker Star 81 je výherním automatem, které své hráče mile potěší svými výhrami. Jedná se o titul od společnosti Xatronic Gaming. V tomto výherním automatu na vás čekají 4 válce se třemi symboly na každém z nich a 7 výherními liniemi. Navíc se ještě můžete těšit na wild symbol a speciální wild symbol.

Wild symbol automatu

Wild symbol funguje jako náhrada za všechny ostatní symboly a speciální wild symbol na druhou stranu zvyšuje počet výherních linií na úžasných 81. Stačí, aby se tento symbol objevil kdekoli na válcích.

Po každém kole s výhrou je také hráčům k dispozici hazardní hra. V hazardní hře výherního automatu Joker Star 81 na vás čeká nejen dvojnásobná zábava, ale i dvojnásobné výhry, které můžete získat hned několikrát po sobě. Hazardní hra navíc obsahuje speciální záchranný symbol. Když si ho vylosujete, o vaše doposud vyhrané peníze už nepřijdete.

V hazardní hře jsou vám jasně zobrazeny vaše potenciální výhry a jisté výhry. Potenciální výhry znamenají částku, kterou můžete vyhrát, a jisté výhry znamenají částku, kterou máte zajištěnou záchranným symbolem a získáte ji nehledě na vaši výhru nebo prohru.

Grafika a výherní tabulka

Výherní Kajot automat Joker Star 81 má velmi barevnou grafiku a jednoduše dostupné funkce, které hráčům zajistí zajímavé herní zážitky bez vysokého rizika. Všechny výplaty se dozvíte z tabulky výplat a vaše sázky můžete nastavit pomocí tlačítek + a -. Vaše aktuální výhry se vždy zobrazí přímo na hrací obrazovce, takže sledování vašich výher je opravdu jednoduché. Každá mince má pevně stanovenou hodnotu na 1 euro cent.

No comments

Napsat komentář