Menu

Nitro 81

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Nitro 81

Kajot Automat Nitro 81 Online ZdarmaKajot Automat Nitro 81 Online Zdarma

Nitro 81 je vzrušující kombinací hry NeedFor Speed a klasického hracího Kajot automatu v jednom a pochází od společnosti Xatronic Gaming. Tento výherní automat obsahuje 4 válce se 3 symboly na každém z nich. Celkový počet výherních linií je 81.

Bonusové funkce automatu

Ve výherním automatu Nitro 81 na vás čekají hned dvě skvělé bonusové funkce: bonus Nicol a bonus Nitro Plus.

Bonus Nicol funguje tak, že se při každém zobrazení symbolu Nicol zvýší o 1 % počítadlo bonusu umístěné v levém horním rohu obrazovky. Jakmile na počítadle dosáhnete 100 %, vaše další výhra bude vynásobena 3x. Bonus Nitro Plus funguje podobně a jeho počítadlo se zvyšuje vždy o 25 % za zobrazení výherní kombinace ze srdcových nitro symbolů na prostřední linii. Po dosažení 100 % bude 5 následujících výher násobeno 3x.

Hazardní hra

Ani v tomto výherním automatu se nezapomnělo na dodatečnou hazardní hru. Tu si můžete zahrát po každém vašem kole s výhrou, kterou v jejím rámci můžete hned několikrát zdvojnásobit. Do hazardní hry bylo doplněno i záchranné kolo, které vaše dosavadní výhry z hazardní hry uloží a při pokračování ve hře o ně už nemůžete přijít. Každý bod tohoto výherního automatu má pevně stanovenou hodnotu 0,01 euro.

Výherní automat Nitro 81 hráčům rozhodně zvedne náladu. Když k tomu navíc dokážete hrát opravdu chytře, pak si domů jistě odnesete pořádnou sumu peněz.

No comments

Napsat komentář