Menu

Lucky Pearl

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Lucky Pearl

Kajot Automat Lucky Pearl Online ZdarmaKajot Automat Lucky Pearl Online Zdarma

Máte pocit, že naleznete vaše štěstí pod vodou? Pak je tu právě pro vás výherní automat Lucky Pearl, který vám přinese spoustu skrytých pokladů z podvodní říše.

Tento výherní automat vydala společnost Kajot Gaming, která vždy své hráče dokáže překvapit novými funkcemi a hazardní hrou. Tématem tohoto výherního automatu, jak určitě čekáte, je podvodní poklad. Za tyto poklady se považuje legendární slavná velryba Moby Dick a řada dalších třpytivých pokladů.

Válce, linie a symboly automatu

V tomto výherním automatu mají hráči k dispozici 9 výherních linií, na kterých můžete při spojení 5 stejných symbolů získat i dvojnásobné výhry. Celkem je zde 5 válců se třemi symboly. Symboly s nižší hodnotou jsou symboly hracích karet od 9 po A. Hodnotnějšími symboly jsou želvy a mořští koníci.

V nabídce nechybí ani wild symbol, který nahrazuje všechny ostatní symboly při tvorbě dodatečných výherních kombinací. Výherní kombinace můžete tvořit zleva doprava i zprava doleva. Žolík má ale ještě jednu funkci. Zdvojnásobí totiž všechny výhry z výherních kombinací, které pomůže vytvořit.

Symbol modré mušle má funkci scatter symbolu, který pro vás má hned dvě využití. Scatter symbol aktivuje bonusovou hru a vyplácí scatter výhry. Když získáte na válcích tři a více scatter symbolů, pak vám bude vyplacena scatter výhra. Scatter symboly při tom nemusí být na aktivní výherní linii, ale kdekoli na válcích.

Tři scatter symboly také aktivují bonusovou hru. V ní budete mít šanci vybrat si jednu z nabízených mušlí, které v sobě skrývají spiny zdarma a násobitele až 3x.

Hazardní hra

Výherní automat Lucky Pearl obsahuje i bonusovou hazardní hru, ve které na vás čekají astronomické výhry. Hazardní hra se spustí po každém kole s výhrou, kterou zde můžete několikrát po sobě zdvojnásobit. Hazardní hra obsahuje speciální záchranné kolo, které nastane po vylosování záchranného modrého symbolu. Když se vám podaří dosáhnout záchranného kola, o vaše dosavadní výhry z hazardní hry už nepřijdete.

No comments

Napsat komentář