Menu

Vegas 27

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Vegas 27

Kajot Automat Vegas 27 Zdarma OnlineKajot Automat Vegas 27 Zdarma Online

Vegas 27 patří mezi řadu retro klasických výherních Kajot automatů, který byl navržen jako jedinečná hra vývojářskou společností KajotGaming. Tento výherní automat obsahuje 3 válce se třemi symboly. K vytvoření výherních kombinací máte celkem 9 symbolů a k tomu tři bonusové dynamické symboly, které dokážou spustit bonusovou hru.

Symboly automatu a bonusová hra

Symboly, které jsou použity v tomto výherním automatu, jsou výhradně klasickými kasinovými symboly. Navíc jsou zde tři speciální dynamické symboly, které dávají dohromady název hry: VE, GAS, 27. Ve výherním automatu Vegas 27 se můžete těšit celkem na 4 různé speciální funkce: wild symboly, dvojitou výhru, bonusovou hru a násobitele bonusových výher.

Wild symbolem je trojitý bar symbol, který nahradí všechny standardní hrací symboly a dokáže tak vytvořit nespočet výherních kombinací. Funkci dvojité výhry spustíte při zobrazení 9 stejných symbolů na celém hracím poli. Pak bude celá vaše výhra zdvojnásobena.

Další jedinečnou funkcí je bonusová hra, která spustí 10 spinů zdarma. Bonusovou hru aktivujete zobrazením třech speciálních dynamických symbolů VE, GAS a 27 kdekoli na válcích.

Tento výherní automat má však pro své hráče ještě další funkci, která dokáže výsledek z bonusové hry pořádně vylepšit. Stačí během bonusové hry zobrazit kdekoli na prostředním válci symbol GAS a celá vaše dosavadní výhra z bonusové hry bude zdvojnásobena.

Hazardní hra

Po každém kole s výhrou bude navíc spuštěna hazardní hra, ve které hráči mohou své výhry i několikrát zdvojnásobit. Aby byla šance vyhrát přikloněna na jejich stranu, vložila do hry společnost Kajot navíc záchranný symbol, který dosavadní výhry z hazardní hry uloží a hráči tak o ně již nemohou přijít.

 

No comments

Napsat komentář