Menu

Lucky Dragon

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Lucky Dragon

Automat Lucky Dragon od Kajotu Online ZdarmaAutomat Lucky Dragon od Kajotu Online Zdarma

Lucky Dragon je skvěle vytvořený fantasy video automat od společnosti Xatronic Gaming, který si můžete zahrát i na mobilních telefonech.

Stejně jako spousta dalších moderních výherních automatů vám i Lucky Dragon přináší možnost získat opravdové bohatství, které ale není nijak lehké vyhrát. Téma automatu je opravdu běžné a je založeno na pohádkové zemi, v níž existují draci, kouzelníci a víly. Drak z tohoto výherního automatu vám jistě přinese štěstí a také spoustu šancí na získání štědrých výher.

Válce a linie automatu

Tento výherní automat má 5 válců a 5 výherních linií. Vaše sázky se mohou pohybovat od 10 do 1000 mincí. Grafická stránka hry je velmi gotická. Válce nesou černé a modré barvy, které reprezentují tuto tmavou a záhadnou kouzelnou říši.

Symboly

Symboly, se kterými se zde setkáte, jsou draci, nádherné víly, staří kouzelníci, hrad pod noční oblohou a dále symboly s nižšími hracími hodnotami, jako jsou J, K, Q, A, 9 a 10.

Žolík funguje jako wild symbol, který může nahradit všechny ostatní hrací symboly a vytvořit tak více výherních kombinací. Zlatý řetěz je pak scatter symbolem. Za tři scatter symboly, které mohou být zobrazeny kdekoli na válcích, získáte scatter výhry.

Bonus, nabízený výherním Kajot automatem Lucky Dragon, se aktivuje po získání scatter výhry a čeká na vás rovnou za scatter symboly. Za těmito symboly na vás buďto nebude čekat nic, nebo naleznete nějakou odměnu. Odměnou vám může být třeba násobitel nebo spiny zdarma.

Hazardní hra automatu Lucky Dragon

Stejně jako všechny ostatní moderní výherní automaty, tak i Lucky Dragon pro vás má hazardní hru. Ta je spuštěna po každém kole, ve kterém získáte výhru. Vaše výhry zde pak můžete i několikrát zdvojnásobit. Nejlepší na hazardní hře je přítomnost modrého záchranného symbolu, který vám zajistí, že o vaše dosavadní výhry už nepřijdete.

Rozptyl tohoto výherního automatu je spíš průměrný, takže asi jen ti nejvytrvalejší hráči dokážou dosáhnout na spiny zdarma. Lucky Dragon je zkrátka výherním automatem pro opravdové milovníky rizika, což možná pro většinu hráčů není až tak úplně přitažlivé.

No comments

Napsat komentář