Menu

Frog King

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Frog King

Kajot Automat Frog King Zdarma OnlineKajot Automat Frog King Zdarma Online

Frog King je nádherným pohádkovým výherním automatem od společnosti Kajot Gaming, který vytváří vzrušující spojení pětiválcového hracího automatu s příběhem o králi žabákovi. A tento žabák vám nabízí opravdové královské výhry a záhadné bonusy, které jsou hodny pouze králů. Nejlepší ze všeho ale je, že žabáka nemusíte vůbec líbat, abyste mohli všechno jeho zlato získat.

Symboly a bonusové hry automatu Frog King

Tento výherní automat Kajot zdarma nabízí pět exkluzivních tematických symbolů, kterými jsou: kouzelník, princezna, hrad, žabí princ a křišťálová koule. Symboly s nižší hodnotou jsou symboly hracích karet od 10 po eso. Všechny symboly jsou rozprostřeny na pěti válcích se třmi řádky a pěti výherními liniemi. Získat opravdu vysoké výhry můžete díky následujícím funkcím:

  • wild symbol
  • scatter symbol
  • spiny zdarma.

Kouzelník je nejhodnotnějším hracím symbolem, který má zároveň funkci wild symbolu. Může nahradit všechny ostatní běžné hrací symboly a vytvořit tak více hodnotných výherních kombinací. Scatter symbol má podobu křišťálové koule a nabízí vám odměnu v podobě spinů zdarma.

Za tři a více scatter symbolů získáte scatter výhry. Tři a více scatter symboly zobrazené na válcích zleva doprava, nezávisle na výherních liniích, vám také přinesou spiny zdarma. Celkem vám bude aktivováno 10 bonusových spinů zdarma, ve kterých můžete navíc získat i záhadnou výhru při zobrazení symbolu žabího prince.

Hráči mohou navíc využít i všudypřítomné hazardní hry a zdvojnásobit tak své dosažené výhry. Při vylosování modrého záchranného symbolu vaše dosavadní výhry uložíte a už o ně nepřijdete.

No comments

Napsat komentář