Menu

Joker Strong

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Joker Strong

Kajot Automat Joker Strong Zdarma OnlineKajot Automat Joker Strong Zdarma Online

Joker Strong je dalším exkluzivním Kajot automatem od společnosti Xatronic Gaming. Tento výherní automat má celkem 5 válců a 3 symboly na každém z nich, což ho odlišuje od spousty podobných výherních automatů.

Počet výherních linií je 5, ale skvělé na nich je to, že vám výhry vyplatí jak zleva doprava, tak i zprava doleva. Když získáte výherní kombinaci 5 stejných symbolů, pak vám bude výhra vyplacena jen jednou.

Funkce automatu Joker Strong

Ve výherním automatu Joker Strong na vás navíc čekají tyto skvělé funkce:

  • Wild symbol
  • Dvojité výhry
  • Scatter výhry
  • Kouzelný wild symbol

Wild symbol funguje jako náhrada za všechny ostatní symboly mimo scatter symboly. Další funkcí je dvojitá výhra, kterou získáte, když celé hrací pole zaplníte 15 stejnými symboly najednou.

Scatter výhry na vás čekají za zobrazení tří a více scatter symbolů. Jejich výhodou je, že scatter symboly nemusí být zobrazeny na výherní linii, ale výhry vám vyplatí z jakékoli pozice na válcích.

Jako poslední speciální funkce je zde kouzelný wild symbol. Tato funkce bude aktivována, když se wild symbol zobrazí přímo uprostřed hracího pole. Tento wild symbol poté procestuje všechna okrajová hrací pole. Máte tak mnohem více šancí na získání dodatečných výherních kombinací, protože kouzelný wild symbol bude na každém poli zastaven a všechny výherní linie budou vždy znovu zhodnoceny.

Hazardní hra

Hazardní hra začíná vždy po každém kole s výhrou. Vaši výhru zde můžete i několikrát zdvojnásobit a vyhrát opravdu závratné částky. Během hazardní hry si můžete vytočit i modrý záchranný symbol, který vaše dosavadní výhry uloží, a při pokračování v hazardní hře už o ně nepřijdete. Hodnota každé mince je pevně stanovena na 0,01 euro.

Společnost Kajot Casino vytvořila výherní automat Joker Strong, aby vám mohla nabídnout to nejlepší z kasina přímo u vás doma. Čtyři speciální funkce vám navíc poskytne spoustu příležitostí na zvýšení vašeho konta.

No comments

Napsat komentář