Menu

Superlines 2

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Superlines 2

Kajot Automat Superlines 2 Online ZdarmaKajot Automat Superlines 2 Online Zdarma

Super Lines 2 je výherním automatem s opravdu rychlým tempem od vývojářské společnosti XatronicGaming. Společnost Xatronic je známá pro zaměření svých výherních automatů na opravdové milovníky hazardu.

Válce, linie a symboly automatu

Tento výherní automat je navržen v jednoduchém stylu a hráče přitahuje svými pestrými barvami. Nabízí hráčům spoustu šancí na získání vysokých výher, klasické funkce a prostě ty nejlepší herní zážitky.Své výherní kombinace můžete vytvářet na 4 válcích11 výherními liniemi.

Symboly, se kterými se na válcích setkáte, opravdu prezentují klasické hrací automaty. Jsou zde třešně, švestky, melouny, pomeranče, citróny, modré hvězdy, dvojité a trojité Bar symboly. Nejvyšší výhry můžete získat právě za dva posledně zmíněné symboly.

Wild symbol a bonusová hra

V tomto výherním automatu naleznete také klasické složení speciálních funkcí, které vám pomohou získat opravdové jmění. Jedná se o wild symbol a bonusovou hru. Wildsymbol může nahradit všechny ostatní hernísymboly a vytvoří tak více výherních kombinací.

Bonusová hra spočívá v bonusových násobitelích 2x, 3x a 4x.Zaměřte se na pravou horní část obrazovky, kde se nachází kroužek z bublin. Při každém kole s výhrou bude rozsvícena jedna bublinka a hráči tak budou postupovat až dosáhnout na jednotlivé násobitele.

Zvyšování dosažených výher

Společnost Kajot nikdy nezapomene ani na dodatečnou hazardní hru, kde mohou hráči své výhry ještě několikrát zdvojnásobit a dosáhnout tak na opravu astronomické výhry. Hazardní hra je spuštěna po každém kole s výhrou.

Hraní hazardní hry je navíc mnohem jednodušší s dodatečným záchranným kolem, kterého hráči mohou dosáhnout po vylosování záchranného modrého symbolu. Po jeho dosažení už o své dosavadní výhry nemohou přijít.

No comments

Napsat komentář