Menu

Simply Gold 2

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Simply Gold 2

Kajot Automat Simply Gold 2 Zdarma OnlineKajot Automat Simply Gold 2 Zdarma Online

Simply Gold II patří mezi další úžasně zábavné výherní Kajot automaty, které byly vytvořeny společností Xatronic Gaming. Tento výherní automat má 5 válců se třemi symboly. Celkový počet výherních linií je také 5 a výhry vám vyplatí vždy ve směru zleva doprava.

Výhry na automatu Simply Gold 2

Výherní automat Simply Gold II má pro své hráče v nabídce dvě skvělé funkce: dvojité výhry a scatter výhry.

Dvojitou výhru získáte, když se vám na celé herní obrazovce objeví 15 stejných symbolů.

Scatter výhry na druhou stranu získáte za tři a více scatter symbolů. Scatter symboly se navíc nemusí objevit na žádné výherní linii, výhry vám přinesou z jakékoli pozice na válcích.

Hazardní hra

Hazardní hru tohoto automatu spustíte vždy, když v hlavní hře získáte nějakou výhru. Hazardní hra vám nabízí astronomické výhry a navíc i záchranné kolo. Záchranné kolo nastane při vylosování modrého záchranného symbolu a znamená to, že vaše dosavadní výhry jsou uloženy a už o ně při pokračování ve hře nepřijdete. Všechny mince v tomto výherním automatu mají pevně stanovenou hodnotu 0,01 euro.

Závěr

Výherní automat Simply Gold II je jedním z těch nejlepších hracích automatů, který si můžete vzít kamkoli s sebou a po klasickém kasinu se vám tak nebude nikdy stýskat.

No comments

Napsat komentář