Menu

Speed Club

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Speed Club

Kajot Automat Speed Club Online ZdarmaKajot Automat Speed Club Online Zdarma

Výherní automat Speed Club přináší hráčům skvělý zážitek ze spojení automobilových závodů a hracích automatů v jednom. Čím vyšší rychlosti dokážou hráči dosáhnout, tím více bodů na ně čeká.

Symboly a bonusové hry automatu

Speed Club je výherním automatem s 5 válci a třemi symboly na každém z nich. Jakmile hráč vyrazí ze startovní čáry, může sbírat výherní kombinace ve směru zleva doprava i zprava doleva. Vaši závratnou jízdu ještě vylepší dvě skvělé bonusové funkce: scatter výhry a bonusová hra.

Na scatter výhry dosáhnete, při zobrazení tří a více scatter symbolů na válcích. Při tom se nemusí zobrazit na aktivní výherní linii, ale opravdu kdekoli. Bonusová hra se také pojí se scatter symboly, Za tři scatter symboly získáte tři bonusové spiny zdarma, za 4 scatter symboly získáte 4 spiny zdarma a nakonec za 5 scatter symbolů získáte 5 spinů zdarma. Při spinech zdarma se navíc scatter symboly změní na wild symboly a zůstanou na svém místě po celou bonusovou hru.

Hazardní hra

Stejně jako i ve všech ostatních výherních automatech od společnosti Kajot ani zde nechybí hazardní hra. Tu si můžete zahrát při jakékoli vaší výhře a její hodnotu hned několikrát zdvojnásobit. Každá mince v tomto výherním automatu má pevně stanovenou hodnotu na 0,01 euro.

Tento výherní automat vám mimo nekonečné zábavy přináší i naprosto jednoduché a uživatelsky přátelské prostředí. Tak sedněte za volant a roztočte vaše válce opravdu naplno.

 

No comments

Napsat komentář