Menu

Simply The Best 27

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Simply The Best 27

Kajot Automat Simply The Best 27 Online ZdarmaKajot Automat Simply The Best 27 Online Zdarma

Simplythe Best 27 je dalším skvělým a nakažlivým výherním automatu od vývojáře Xatronic Gaming. Tento výherní automat pro vás má připravené 3 válce se 3 symboly a úžasných 27 výherních linií. Navíc se můžete těšit na dvě skvělé funkce, které vás totálně vtáhnou do hry: wild symbol a bonusovou hru.

Wild symbol funguje jako náhrada za všechny ostatní symboly a pomáhá tak ve tvorbě výherních kombinací. Bonusová hra na druhou stranu přichází se symboly třešní a hvězd. Za tři symboly třešní na prostřední linii získáte 5 bonusových spinů zdarma.

Oproti tomu za 3 symboly hvězd zobrazených na prostřední linii získáte 15 bonusových spinů zdarma, což znamená téměř neomezené výhry.

Chybět nesmí ani hazardní hra, která je spuštěna po každé získané výhře. Vaši výhru pak můžete několikrát zdvojnásobit. Součástí hazardní hry je i záchranné kolo. Záchranné kolo nastane při vylosování modrého záchranného symbolu. V tom případě jsou vaše dosavadní výhry uloženy a při pokračování v hazardní hře už o ně nepřijdete. Každá mince v tomto výherním Kajot automatu má hodnotu 0,01 euro.

Mimo to, že společnost Kajot Casino vytvořila tento výherní automat jako velmi zábavný a opravdu štědrý, zbavila ho navíc i od všech komplikací. Hráči si tak mohou užít tuto skvělou a jednoduchou hru opravdu naplno.

 

No comments

Napsat komentář