Menu

Karaoke King

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Karaoke King

Kajot Automat Karaoke King Zdarma OnlineKajot Automat Karaoke King Zdarma Online

Karaoke King je jedním z mnoha výherních automatů společnosti Xatronic Gaming, který svým lákavým názvem zve hráče, aby se změnili v mistry karaoke. V nabídce tak je nekonečná zábava a výhry všemi směry.

Stejně jako mnoho jiných výherních Kajot automatů má i automat Karaoke King 4 válce se třemi symboly na každém z nich. Hráči mohou tvořit výherní kombinace na 7 výherních liniích a čeká na ně i mocný wild symbol.

Wild symbol automatu Karaoke King

Wild symbol zde funguje jako náhrada za všechny ostatní symboly, ale jeho opravdová síla se projeví ve změně počtu výherních linií. Když se totiž objeví kdekoli na válcích, počet výherních linií se zvýší na úžasných 81.

Zvyšování

Ve výherním automatu Karaoke King můžete ale také zdvojnásobit vaše výhry v hazardní hře. Hazardní hra je spuštěna po každém kole s výhrou a mimo dvojnásobné výhry vám nabídne i záchranné kolo. Záchranné kolo nastane po vylosování modrého záchranného symbolu a vtu chvíli máte již vaši dosavadní výhru jistou. Poté o ni nepřijdete ani při neúspěšném pokračování v hazardní hře. Každá mince v tomto výherním automatu má pevně stanovenou hodnotu na 0,01 euro.

Stejně jako spousta dalších výherních automatů od společnosti Kajor Casino, i Karaoke King je velmi jednoduchým a uživatelsky přátelským automatem, který vám zajistí ničím nekomplikovanou zábavu.

No comments

Napsat komentář