Menu

Hot Factor

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Hot Factor

Kajot Automat Hot FactorKajot Automat Hot Factor Online Zdarma

O výherním automatu Hot Factor musíme nejdříve říct, že má 4 válce a 81 výherních linií, což je naprosto úžasné. Symboly jsou zde zobrazeny na hrací ploše o velikost 4×3 a samotná hra je opravdu velmi zábavná. V této hře máte obrovské šance na získání skvělých výher, i když vy si třeba myslíte, že vyhrát nemůžete.

Speciální funkce Kajot Automatu Hot Factor

Tento výherní automat Kajot má pro vás také nachystané skvělé funkce. Jednou z nich je wild symbol a druhou funkcí je dvojnásobná výhra.

Wild symbol funguje jako náhrada za všechny ostatní symboly. Dvojnásobná výhra je pak funkcí, která se pojí s názvem samotné hry. Funguje to velmi jednoduše. Za každé kolo s výhrou bude rozsvíceno jedno písmeno z názvu automatu. Jakmile bude rozsvícen celý název, následující výhra bude vynásobena 2x. Celý proces se opakuje stále dokola.

Zvyšování na Hot Factoru

V této hře můžete také zdvojnásobit vaše výhry z hlavní hry v hazardní bonusové hře. Hazardní hru můžete hrát i vícekrát po sobě. K tomu navíc máte možnost vylosovat si modrý záchranný symbol, který uloží všechny vaše dosavadní výhry z hazardní hry. O ně tak při pokračování v zahardní hře už nepřijdete.

Tento výherní automat má vzrušení a napětí pro všechny hráče. Jedná se o ten výherní automat, který si všichni hráči online automatů opravdu zamilují. Je pln překvapení a vyhrát můžete opravdu masivní částky. Tak na nic nečekejte, dejte se do hry a získejte všechny skvělé bonusy.

No comments

Napsat komentář