Menu

Halloween King

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Halloween King

Kajot Automat Halloween King Online ZdarmaKajot Automat Halloween King Online Zdarma

Výherní automat Halloween King je zábavným hracím automatem od společnosti Xatronic Gaming. V tomto výherním automatu vás čeká celkem 5 válců, 5 výherních linií a následující bonusové funkce:

  • wild symbol,
  • dvojité výhry,
  • scatter symbol,
  • strašidelné výhry.

Wild symbol ve výherním Kajot automatu Halloween King nahrazuje všechny ostatní symboly. Abyste dosáhli dvojité výhry, stačí jen všechna hrací pole zaplnit jedním stejným symbolem. Scatter výhry na vás čekají za tři a více scatter symboly. Scatter symboly se při tom nemusí objevit na výherní linii, ale platí kdekoli na válcích. Pravá zábava a vzrušení na vás ale čeká po zobrazení wild symbolu na prostředním hracím poli. Wild symbol vás pak doprovodí na vaší opravdu strašidelné cestě.

Výhry na automatu a ostatní informace

V tomto výherním automatu na vás také čekají téměř astronomické výhry, které můžete získat zdvojnásobením vašich výher ze základní hry v bonusové hazardní hře.  Hazardní hra navíc obsahuje i záchranné kolo, které nastane při vylosování modrého záchranného symbolu. Po jeho vylosování máte již vaši dosavadní výhru zaručenu.

Výherní automat Halloween King byl vytvořen zvláště pro hráče, kteří mají rádi tu strašidelnou stránku věcí. Automat je nadupán zábavou a rozhodně stojí za chvíli vašeho času.

No comments

Napsat komentář