Menu

Aztecs Empire

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Aztecs Empire

Kajot Automat Aztecs Empire Online ZdarmaKajot Automat Aztecs Empire Online Zdarma

Aztec Empire je výherní automat od společnosti Kajot Casino, který je určen hlavně těm lidem, kteří si rádi zahrají na hracích automatech, ale nechtějí při tom ztrácet čas každodenním chozením do kasin nebo barů.

Hráči v tomto výherním automatu mohou dosáhnout na obrovský poklad, když hrají opravdu chytře. Automat se skládá z 5 válců, z nichž každý obsahuje 3 symboly. Hráči si mohou zvolit počet výherních linií od 1 do 10. Výherní linie vyplácí výhry vždy zleva doprava a zprava doleva. Když se na výherní linii objeví 5 stejných symbolů, je vám ale výhra vyplacena pouze jednou.

Speciální Symboly Automatu Aztecs Empire

Ve výherním automatu Aztec Empire mohou hráči narazit na tři speciální bonusové funkce:

– Wild symbol

– Scatter výhry

– Aztécká princezna

Wild symbol v tomto výherním Kajot automatu funguje jako náhrada za ostatní symboly. Scatter výhry dosáhnete, když se vám na válcích zobrazí tři a více scatter symbolů. Scatter symboly se při tom nemusí nacházet na výherní linii, ale platí na jakékoli pozici na válcích.

Za alespoň tři scatter symboly navíc hráč obdrží 10 spinů zdarma. Během lichých spinů zdarma zůstane jeden válec neaktivní a následně se jeho symboly změní na wild symboly.

Násobení výher

Hráči mají také šanci zahrát si hazardní hru při jakékoli jejich výhře. Během několika kol mohou několikrát zdvojnásobit svoji původní výhru. Při dosažení záchranného kola má hráč jisté, že dosavadní výhry už neztratí. Záchranné kolo nastane při vylosování modrého symbolu. Hráči pak mohou pokračovat v hazardní hře, ale částku získanou do záchranného kola již mají jistou.

Když se hráč rozhodne zahrát si bonusovou hazardní hru, musí mít jasno v jedné věci. Může vyhrát závratné částky nebo nezískat vůbec nic. Záleží čistě jen na něm.

Pro opravdu realistický zážitek může hráč před sebou sledovat otáčející se kostku. Na obrazovce před ním jsou zobrazeny dvě hodnoty. Potenciální výhra představuje částku, kterou hráč může vyhrát, pokud hraje dostatečně chytře. Jistá výhra je částka, kterou získá při jeho prohře.

Každý bod ve hře má hodnotu 0,01 euro. Výherní automat Aztec Empire přináší hráčům hned několik různých příležitostí na získání opravdu vysokých výher.

No comments

Napsat komentář